Zuzanna Malinowska
Zuzanna z wyróżnieniem ukończyła Wydział Wzornictwa Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Współpracowała z kilkoma agencjami lecz wybrała niezależność i własną drogę. Aktywnie projektuje produkty oraz grafikę a także jest instruktorką narciarstwa. Bardzo lubi podróże, najdalej udało jej się dojechać do Nepalu, Indii, Tajlandii oraz USA.

Kocha przyrodę.

Marcin Wroński
Marcin ukończył wydział Dziennikarstwa i Nauk Politycznych na Uniwersytecie Warszawskim. Po kilku latach pracy jako specjalista od PR i marketingu założył własną agencję. Pasjonuje go kreatywne myślenie, dodawanie wartości.

Pasjonat sportu (koszykówka, sporty siłowe, bilard, sztuki walki), podróży i gier komputerowych. Lubi dobre seriale i komiksy, podziwia w szczególności Batmana.

Wspólnie prowadzimy studio kreatywne SPIDEA, w którym całościowo zajmujemy się komunikacją i wizerunkiem. Realizujemy tam dobre projekty, które wnoszą fajną wartość. Współtworzymy głównie duże wydarzenia kulturalne, kampanie społeczne ale też ciekawe projekty komercyjne. Stworzyliśmy też studio projektowe SIESTA, gdzie tworzymy design oparty na filozofii slow life. W planach mamy powołanie wraz z przyjaciółmi fundacji KAPIBARA.

Pierwszy raz z formatem PechaKucha zetknęliśmy się kilka lat temu na festiwalu Open’er w Gdyni, gdzie mieliśmy przyjemność opowiadać o ekologii w designie. Następnie kilka razy wystąpiliśmy już w Warszawie oraz regularnie odwiedzaliśmy stołeczne wieczory. Organizowaniem zajęliśmy się zupełnie niespodziewanie – w trakcie wizyty w Londynie zobaczyliśmy na facebooku informację, że warszawskie wieczory potrzebują nowego kierownictwa a następnego dnia dosłownie wpadliśmy na korytarzu na przesympatycznego Marka Dythama, twórcę PKN, który podczas rozmowy bardzo nas zainspirował. Tak to się zaczęło…

Dorota Szopowska

Bez Doroty nie byłoby warszawskich spotkań PechaKucha Night. To ona zapoczątkowała tę wspaniałą tradycję w stolicy oraz przez lata odpowiadała za jej rozwój.

Z wykształcenia pracownik socjalny, z pasji animatorka kultury i organizatorka wydarzeń, na które chętnie przychodzą ludzie. Kocha miasta i ich rytm. Lubi odkrywać miejsca nieznane i opowiadać o nich przyjaciołom. Zakochana w Sztokholmie, Kopenhadze, Berlinie i Archipelagu Wysp Sztokholmskich. Jest współautorką serii przewodników po polskich miastach „Ogarnij miasto”. Współtworzy ten projekt. Wierzy w moc słowa pisanego i czytanego.”
www.ogarnijmiasto.com.pl  fb/Ogarnij Miasto/Get Your Head Around the City

Astrid Klein i Mark Dytham

Architekci na stałe mieszkający w Tokio. Wspólnie tworzą pracownię architektoniczną Klein Dytham architecture. To oni są pomysłodawcami formatu PechaKucha Night. Pierwszy wieczór odbył się w Lutym 2003 w Tokio. Od tego czasu zbudowali wspaniałą centralę, która wspiera i nadzoruje organizację PechaKucha Nights na całym świecie. Wkrótce przekroczona zostanie magiczna granica 1000 miast.